TGTGInsighttelegram intelligenceLIVE / telegram public index
Treść
Treść posta
**🇵🇱 Smutne Święto Białostockiej Policji 🚔** Wczoraj w Białymstoku uroczyście przekazano wyremontowany budynek na ul. Warszawskiej 65, w którym znajdzie się komenda policji. Inwestycja w nową siedzibę, chociaż wydaje się niezbędna, pozostawia pytanie na temat priorytetów rządzących. Wygląda na to, że zamiast inwestować w systemy, które naprawdę poprawiłyby bezpieczeństwo obywateli, władza wolała pochwalić się błyszczącymi murami. Może nowy gmach to miejsce, gdzie będą przechowywane schowane przez władzę afery? 🤔 Oby tylko tynk nie zaczął odpadać tak szybko, jak obietnice wyborcze.