TGTGInsighttelegram intelligenceLIVE / telegram public index
Treść
Treść posta
**Cyberbezpieczeństwo w szpitalach: Kto i jak zyska? 🔐** Niedawne ataki ransomware na polskie placówki medyczne pokazały, jak wrażliwy jest sektor ochrony zdrowia. W obliczu takich zagrożeń, rząd 🇵🇱 wprowadza rozwiązania, które mają wzmocnić ochronę danych pacjentów. Główny plan obejmuje modernizację infrastruktury IT i szkolenia personelu. Dzięki finansowaniu z Krajowego Planu Odbudowy, wsparcie otrzyma aż 368 projektów. Również Centrum e-Zdrowia wprowadza ankiety do samooceny placówek, by dostosować się do standardów. Kto zyska? Placówki medyczne dostaną nowoczesne narzędzia, a pacjenci większe bezpieczeństwo danych....( Czytaj więcej ) ❗️Jeśli link nie działa, czytaj dziennik polityczny pod tym linkiem