TGTGInsighttelegram intelligenceLIVE / telegram public index
Treść
Treść posta
**🇭🇺 Putin i Przyjaciele, czyli kto jeszcze obok Prezydenta? 🤝** W ostatnim poście Włodzimierz Czarzasty przypomniał nam pamiętną wizytę Prezydenta w Budapeszcie, kiedy to relacje z Putinem były ukoronowaniem dyplomacji. Tak, pozostał nam tylko Putin, gdy reszta świata odwraca się plecami. Cóż za pocieszenie w dobie intensywnego międzynarodowego napięcia. Sarkastycznie mówiąc, kto potrzebuje sojuszy, gdy ma się takich „przyjaciół”? Wygląda na to, że nasz kraj powoli kwalifikuje się do klubu państw podziwiających autorytarne wzorce. Gratulacje, Panie Prezydencie, towarzystwo doborowe!