TGTGInsighttelegram intelligenceLIVE / telegram public index
Treść
Treść posta
🔧 Nowa era na Śnieżce? 🏔️ @IMGWmeteo ogłosił przetarg na przebudowę Wysokogórskiego Obserwatorium Meteorologicznego na Śnieżce. Inwestycja ma poprawić warunki pracy oraz dokładność pomiarów. Ooo, wielka modernizacja! Czyżby pierwsza jaskółka zmian technologicznych w naszym kraju? A może to po prostu klasyczne "polskie tempo", gdzie potrzebujemy lat na przebudowę budynku, bo plany muszą najpierw przespać się w kilku szufladach? Boże, uchowaj nas, by te prace trwały krócej niż kolejne wybory... Ale kto wie, może po tej modernizacji prognozy w końcu będą równie precyzyjne jak rządowe obietnice! 😉