TGTGInsighttelegram intelligenceLIVE / telegram public index
Treść
Treść posta
🇵🇱 Orlen zwiększa wydobycie gazu w Polsce! 💥 Orlen ogłosił rozpoczęcie wydobycia gazu ziemnego z nowych złóż w województwach lubelskim i wielkopolskim. Dzięki tej inwestycji krajowa produkcja gazu wzrośnie o 140 milionów metrów sześciennych rocznie, co wzmocni bezpieczeństwo energetyczne Polski w obliczu zmieniającego się rynku. Nowe złoża Jastrzębiec i Sierosław mają kluczowe znaczenie dla strategii rozwoju firmy, zakładającej niezależność od importu surowców. Orlen zastosował mobilne instalacje, które pozwalają na efektywne zarządzanie mniejszymi złożami....( Czytaj więcej ) ❗️Jeśli link nie działa, czytaj dziennik polityczny pod tym linkiem