Treść posta
🇵🇱Fałszowanie podpisów i polityczna burza 🌪️ Wiceszef Kancelarii Prezydenta RP, Adam Andruszkiewicz, znalazł się w ogniu oskarżeń o kierowanie fałszowaniem podpisów pod listami poparcia Młodzieży Wszechpolskiej z 2014 roku. Z zarzutami w tej sprawie wystąpiły trzy osoby. Andruszkiewicz stanowczo odpiera oskarżenia, twierdząc, że jest to element politycznej nagonki wykorzystywanej przeciwko niemu przez rządzących. Postępowanie trwa 12 lat, a sprawa może być związana z aktualnymi napięciami politycznymi. Takie medialne zawirowania mogą wpływać na zaufanie obywateli do polityków i instytucji. 📉 Andruszkiewicz odsyła zainteresowanych do swojego wcześniejszego oświadczenia, w którym apeluje o obiektywizm. Zapewnia, że nic nikomu nie kazał, a zarzut to "bajeczka". Tymczasem polityczne kuluary zdają się gotować na przyszłe rewelacje. 🔍