TGTGInsighttelegram intelligenceLIVE / telegram public index
Treść
Treść posta
**🇺🇦 Czy Ukraińcy przejmują polskie tiry? 🤔** Ukraiński rząd ogłosił, że od końca 2022 roku obserwuje wzrost przewozów przez granicę. W tle słychać obawy o wypieranie polskich przewoźników. Czy to zagrożenie, czy może efektywność, której brakuje naszym transportowym potentatom? Jeśli polski rząd umieściłby równie dużo energii w rodzimym biznesie, co w autopromocji, może nie musielibyśmy się martwić o przewagę konkurencyjną. Ale spokojnie, rząd na pewno ma w zanadrzu kolejny strategiczny plan z serii "Zrobimy coś kiedyś". 🏆