Treść posta
Debiut "Do Rzeczy" na NewConnect: Co to oznacza? 📈 W czwartek, 23 kwietnia, Paweł Lisicki poprowadzi czat inwestorski dla zainteresowanych finansowaniem i rozwojem tygodnika "Do Rzeczy". Spotkanie ma na celu zacieśnienie relacji z inwestorami przed wejściem spółki na NewConnect. A debiut już 28 kwietnia! Dlaczego to się dzieje? Firma szuka transparentności i nowych źródeł kapitału. Co może się zmienić? Oczekiwane są nowe impulsy inwestycyjne i wzrost liczby subskrypcji. Finansowanie ma wesprzeć redakcję i rozwój DoRzeczy+. 👥 Dla obywateli oznacza to możliwy wpływ na stabilność rynku pracy i koszty subskrypcji. Zobaczymy, jak rynek zareaguje. 🇵🇱 Pozostaje pytanie, jak wpłynie to na sytuację finansową obywateli. Na razie: ostrożny optymizm.