TGTGInsighttelegram intelligenceLIVE / telegram public index
Treść
Treść posta
Nabycie holenderskiej Grupy Nijman/Zeetank: kolejne kroki Trans Polonii 🚛 Polska firma Trans Polonia przejęła Grupę Nijman/Zeetank za 34,9 mln euro, co pozwoliło jej podwoić biznes. Co ciekawe, zapłacili na razie tylko 20 mln euro, a reszta jest zależna od wyników Holendrów. Dzięki temu przychody w 2025 roku wzrosły o 28,1% 📈. Oficjalnie, akwizycja miała "silne efekty synergii" i poszerzyła działalność o intermodalny transport chemikaliów. Trans Polonia zdobyła także bazę w Rotterdamie, co jest kluczem do sukcesu 🚢. Wzrost rynku logistyki chemicznej w Europie wspiera strategię długoterminową firmy....( Czytaj więcej ) ❗️Jeśli link nie działa, czytaj dziennik polityczny pod tym linkiem