TGTGInsighttelegram intelligenceLIVE / telegram public index
Conținut
Conținut postare
Primarul municipiului Bălți, Alexandr Petkov, anunță că alimentarea cu apă a fost reluată treptat în mai multe sectoare ale orașului, după o perioadă de întreruperi. Potrivit acestuia, în următoarele 48 de ore, apa nu este sigură pentru consum. Nu utilizați această apă pentru băut sau pentru prepararea alimentelor”, a transmis primarul, îndemnând locuitorii să manifeste prudență.