TGINSIGHT POST
Post #145297
@glavcomua
ГЛАВКОМ / glavcom.ua новини/україна/війна/київ/політика/економіка
Вміст поста
❗️ В окупованих Росією Олешках на Херсонщині рашисти влаштували геноцид: місцеві мешканці помирають від виснаження та голоду, - ОВА ⚠️ Місто в окупації з лютого 2022 року. Дороги навколо нього окупанти замінували, а ті, хто намагається привезти хліб чи ліки, стають мішенями для регулярних атак дронів. У місті досі залишаються 47 дітей. Вони не мають продуктів харчування та медичної допомоги, немає можливості виїхати з міста. Після потопу в Олешках майже немає води – лише у деяких приватних будинках, де є помпи на більшу глибину. Немає електрики та газу. Собаки їдять кішок. Тварини також об'їдають трупи людей на вулицях Окупаційна адміністрація на чолі з колаборантом Сальдо ситуацію катастрофою не вважає і заявляє, що "забезпечує" машканців Олешок "усім необхідним".