TGINSIGHT POST
Post #145682
@glavcomua
ГЛАВКОМ / glavcom.ua новини/україна/війна/київ/політика/економіка
Вміст поста
📝Авторка цього матеріалу народилася через 15 років після аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Для її покоління ця катастрофа – параграфи у підручниках історії, кадри з серіалів або похмурі фото «зони відчуження» в інтернеті. ☢️Ми знаємо цифри й дати, але вже зовсім не відчуваємо, як воно було насправді: як «пахне» радіація, як реагували люди, яким сказали термінового покинути свої домівки, та чим жила сумнозвісна Прип’ять до того, як стати містом-привидом. 📌Сьогодні «Главком» дає можливість відтворити події тих днів разом із Володимиром Миколайовичем Свергуном – працівником ЧАЕС, який жив з родиною неподалік місця катастрофи. Він на власні очі бачив, що відбувалося після тієї жахливої аварії, та ще рік після пропрацював на станції, про яку говорив увесь світ. 💔26 квітня 1986 року був першим днем його відпустки… Читайте детальніше за посиланням👈🏻