TGTGInsighttelegram intelligenceLIVE / telegram public index
← ГЛАВКОМ / glavcom.ua новини/україна/війна/київ/політика/економіка
ГЛАВКОМ / glavcom.ua новини/україна/війна/київ/політика/економіка avatar

TGINSIGHT POST

Post #146064

@glavcomua

ГЛАВКОМ / glavcom.ua новини/україна/війна/київ/політика/економіка

Перегляди2,710Кількість переглядів
Опубліковано28 квіт.28.04.2026, 13:12
Вміст

Вміст поста

🇦🇪 Об'єднані Арабські Емірати 1 травня виходять з ОПЕК, - Reuters Організація країн – експортерів нафти була створена у 1960 році для координації нафтової політики держав-учасниць і підтримання стабільності цін на ринку. 🌎Наразі до організації входять 12 країн, серед яких Алжир, Ірак, Іран, Кувейт, Саудівська Аравія та інші. Об’єднання забезпечує близько 30–35% світового видобутку нафти, водночас контролюючи приблизно 80% підтверджених запасів у світі. Журналісти наголошують, що вихід ОАЕ з ОПЕК є великою перемогою для президента США Дональда Трампа, який звинуватив організацію в тому, що вона «обдирає решту світу», штучно завищуючи ціни на нафту.