TGTGInsighttelegram intelligenceLIVE / telegram public index
TGINSIGHT POST
Post #146064
@glavcomua
ГЛАВКОМ / glavcom.ua новини/україна/війна/київ/політика/економіка
Вміст
Вміст поста
🇦🇪 Об'єднані Арабські Емірати 1 травня виходять з ОПЕК, - Reuters Організація країн – експортерів нафти була створена у 1960 році для координації нафтової політики держав-учасниць і підтримання стабільності цін на ринку. 🌎Наразі до організації входять 12 країн, серед яких Алжир, Ірак, Іран, Кувейт, Саудівська Аравія та інші. Об’єднання забезпечує близько 30–35% світового видобутку нафти, водночас контролюючи приблизно 80% підтверджених запасів у світі. Журналісти наголошують, що вихід ОАЕ з ОПЕК є великою перемогою для президента США Дональда Трампа, який звинуватив організацію в тому, що вона «обдирає решту світу», штучно завищуючи ціни на нафту.