TGINSIGHT POST
Post #146177
@glavcomua
ГЛАВКОМ / glavcom.ua новини/україна/війна/київ/політика/економіка
Вміст поста
☄️🔥 Вранці 29 квітня ВМС України із застосуванням двох МБЕК-камікадзе уразили підсанкційне судно “MARQUISE” (танкер, прапор Камерун, без вантажу, вантажомісткість понад 37 тис.т.), - Генштаб ЗСУ 🛳 На час ураження судно знаходилося в дрейфі, в районі 210 км на південний схід від міста Туапсе (рф) без сигналу AIS, ймовірно очікувало завантаження в морі від іншого судна. ✅ Довідково: AIS - автомати́чна ідентифікаці́йна систе́ма ( англ. Automatic Identification System) — система, що служить у судноплавстві для ідентифікації суден, їх габаритів, курсу та інших даних. Ураження здійснено в кормову частину, в район гвинто-рульової групи та машинного відділення. ❌ Танкер “MARQUISE” перебуває під санкціями України, Великобританії, Євросоюзу, Швейцарії, Нової Зеландії і Канади та використовувався противником для незаконного транспортування нафтопродуктів. 🧐Ступінь пошкоджень уточнюється.