Вміст поста
💥Десантники 46 бригади знищили чергову партію окупантів 💣Хоч ти стрімко їдеш, хоч приховано повзеш, хоч став на перепочинок, а доля російського окупанта на українській землі завжди спіткає лише одна – безжальне знищення. І не важливо, де ворог перебуває в даний конкретний момент: на броні чи під нею. Після просмажки від наших побратимів він все-одно опиниться в пеклі. І це слід зарубати на носі кожному зайді! 📝Задля наближення перемоги не забувайте підтримувати наш ВЕЛИКИЙ ЗБІР КОШТІВ – 25 000 000 грн на засоби РЕБ: - НОТА-СВ - 1 шт. - Квертус AD KRAKEN-U - 3 шт. БПЛА: - Квадрокоптер DJI Mavic 3 - 50 шт. - Квадрокоптер DJI Mavic 3Т - 40 шт. PAYHUB: https://payhub.com.ua/#/payment/c-99340 IPAY: https://www.ipay.ua/ua/constructor/mof55sq3 IBAN: UA773348510000000026009246999 Карта фонду: 5351 3625 0008 4510 📽Відділення комунікацій 🩵46 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України #46_airmobilebrigade#ЗСУ#WarInUkraine#standwithukraine #russiaisaterroriststate PS: Хочеш допомогти десантникам? Стань Другом ДШВ! Всеукраїнська платформа збирає кошти для підтримки ДШВ ЗС України (http://druzi.mil.gov.ua)