Вміст поста
Музей Непотрібних Магнітів. Сезон 3! Напередодні Міжнародного Дня Музеїв запрошуємо на оновлення нашої магнетичної та щемливої інсталяції на паркані у дворику Терещенківської, 17. Вже третій рік наповнюємо артефактами наш музей та запускаємо колообіг історій. Кожен з вас може принести непотрібний сувенір, що втратив сенс для вас, або ж дати новий дім та історію магніту з Музею, таким чином інсталяція працюватиме доти, доки паркан не стане пустим, адже непотрібних магнітів більше не існуватиме:) Завтра, 16 травня, разом з Волонтерським штабом Зграя поновимо магнітну інсталяцію під МАГНІТофонний сет. Також можна буде придбати донатний мерч від Зграї. На паркані ви знайдете QR-код на постійно діючий збір, що, за традиціями Сквоту, спрямований на допомогу Силам Оборони. Всі зібрані кошти Музею непотрібних магнітів ми передаємо на комплектацію бойових аптечок волонтерським штабом Зграя. Обов'язково долучайтесь до збору комфортною сумою, якщо взаємодієте з Музеєм. Куратори: Тамара Бабакова та Діма Сазонов Відкриття третього сезону: 16 травня, 13:00 Де: подвір'я Squat 17b (Терещенківська, 17б)