TGTGInsighttelegram intelligenceLIVE / telegram public index
Вміст
Вміст поста
Він повертається раз на рік, до Міжнародного Дня Бджіл, на честь медовості та солодкості, а імʼя його — Збитень! Завтра, 20 травня, світ відзначає головних друзів-запилювачів — бджіл. Завдяки їх роботі буяє і наш Сквот-город та дає урожай. Тож, у вівторок, від 16:00, на літньому барі під дзищання осмій (безжальних бджіл), розливаємо Збитень! 30грн з кожного келиха буде спрямовано на витратні матеріали для розбудови Сквот-Городу сезону-2026. Пити збитень 20 травня, з 16:00 Де: літній бар Squat 17b