Вміст поста
Гремлін, FPV-операторка: від численних відмов через відсутність досвіду до щоденних вильотів на передову. ❔Чи важко було потрапити у військо та безпосередньо на посаду операторки БПЛА? 💬Так, подавала кілька резюме в різні підрозділи, і було кілька співбесід. Майже всюди відмовили з різних причин, зокрема через тоді ще відсутність досвіду. ❔На яких дронах літаєш? 💬Літала на «Мавіках». Завдяки певній модернізації вдалося боротися з подавленням РЕБ та літати на 10-14 кілометрів. Також доводилося літати на розвідниках-фотольотах. Зараз літаю в основному на ударних дронах. ❔Які відчуття на бойових вильотах? 💬 Зараз вильоти стали частково буденністю. Але кожна ротація на позиції, робота з новим засобом або новим екіпажем — це унікальний досвід. Люблю іноді зупинитися й задуматися, наприклад, над тим, що щойно у ворожу вантажівку, яка везла логістику, влетів мій дрон. Ці відчуття варті важкої праці та жертв, завдяки яким дрон влітає в ціль 🔥 ПІДПИСУЙТЕСЬ НА TAF DRONES