TGTGInsighttelegram intelligenceLIVE / telegram public index
Вміст
Вміст поста
Інвентарним майном залишається лише шолом і бронежилет, — зміни до наказу № 232 При переведенні в іншу частину тепер не потрібно здавати спальник в якому спав рік, а в новій частині отримувати спальник, в якому хтось спав. Не потрібно при звільненні здавати флягу, каримат, баул, рюкзак, наколіники, тощо — лише броню і каску // #речовемайно#спорядження https://www.ukrmilitary.com/2024/10/232.html