TGTGInsightтелеграм анализLIVE / telegram public index
← Такты, стеки, два колеса

TGINSIGHT SIMILAR POSTS

Намери подобно съдържание

Изходен канал @clockstackwheels · Post #159 · 13.01

На следующее утро я приехал за час до открытия, чтобы занять очередь на улице. Я был вторым после парня с деталью для мотоцикла (мы уже были знакомы с предыдущего дня). Передаю привет и благодарность своему другу Василию, который в свой выходной приехал меня поддержать и помочь при необходимости прятаться от холода в машине. Иронично, но Вася приехал чуть раньше, и его пустили внутрь, а я стоял снаружи ещё полчаса :) Пока ждали, мы по просьбе сотрудников помогли разгрузить машину почты. Вот вам безопасность: ничто не мешало нам схватить и унести любую посылку как из машины, так и со склада, куда нас пустили (хотя половину посылок выложили в коридоре). И никто, конечно же, не проверял, как мы с коробками обращаемся, несмотря на то, что половина из них пестрила надписями FRAGILE!!! MOVE WITH CARE!!! Ха-ха. Таможня открылась по расписанию. К этому моменту в списке было уже более десяти человек, и почти всех я знал. Я смог отдать документы в окно в начале одиннадцатого. Приставка обошлась мне в 529 фунтов стерлингов, мне нужно было подтвердить эту цену и написать объяснительную о том, что я купил её для личного пользования. Я так и написал: «Для личного пользования». — Пишите конкретно, что именно вы с ней будете делать. — Но это же приставка, что я с ней могу делать? Играть. — Вот и пишите. «Чтобы играть в видеоигры», — дописал я. — Я в интернете не вижу таких цен. По 75 тысяч стоят и больше. Вы занизили стоимость. — Девушка, это дефицитный товар. Его официальная цена вообще 40 тысяч, а вы смотрите у перекупщиков. Вот у меня распечатка из банка, вот распечатка из магазина, что я именно за эту цену и купил. — Вы могли по частям платить! В итоге я её убедил, но пришлось сбегать в соседний копицентр и сделать распечатку нескольких дополнительных страниц с eBay. Пока я бегал в соседний квартал, я не задерживал очередь, потому что в эти 30 минут мне как раз оформляли платёжный ордер из двух бумажек. Ага. — У вас вес 6.8 кг, так не может быть. — Но это большая приставка, в ней электроника, металлические детали. — Я разбираюсь в этом, не может приставка столько весить! — Девушка, давайте при вас распакуем, и я обещаю, заберу оттуда только коробку с приставкой. <...> — Я нашла, что вы ИП и занимаетесь разработкой игр. Значит, приставка вам может быть нужна для профессиональной деятельности. Ещё минут 10 я отбивал этот аргумент. Думаю, у неё не было иллюзий на этот счёт, просто хотелось позатягивать время и принять поменьше клиентов. Около одиннадцати я, заплатив пошлину, получил заветный документ, разрешающий выдачу. К этому моменту я был готов отдать любые деньги, предоставить любые документы, станцевать и спеть. А ещё я был готов никогда больше ничего не покупать за границей. У нас ведь такая прекрасная страна, импортозамещение, зачем вам эта Европа? Оставляйте деньги внутри, с них налоги идут куда надо. На работу доблестной таможни, например. Передавая мне посылку, сотрудница почты уронила две другие, которые стояли сверху. Коробки размером с микроволновку каждая упали на пол со смачным неупругим ударом. «...WITH CARE», — прочитал я краем глаза на одной из них. А потом вышел из отделения, крикнув через плечо: «Вычеркивайте в списке второй номер!». На часах было 11:06. #life

Hashtags

Резултати

Намерени 26 подобни публикации

Търсене: #so

当前筛选 #so清除筛选
Qashqadaryo.adliya.uz

@qashqadaryoviloyatadliya · Post #37471 · 16.05.2026 г., 04:53

#So’z_notariusga VORISLIK NIMA? 🌀Bizni ijtimoiy tarmoqlarda kuzating❗️ 🌐facebook|▶️• youtube |🌐• rasmiy sayt |🌐• telegram |🌐 • instagram

Hashtags

Qashqadaryo.adliya.uz

@qashqadaryoviloyatadliya · Post #37152 · 30.04.2026 г., 10:23

#So'ragan_edingiz ‼️Pensiyani naqd shaklga o‘tkazish xizmati my.gov.uz orqali ishga tushirildi Pensiya oluvchilar uchun yana bir qulay onlayn xizmat ishga tushirildi. Pensiya jamg‘armasi tomonidan my.gov.uzportali orqali pensiyani naqd shaklga o‘tkazish imkoniyati yaratildi. Endi fuqarolar uydan chiqmasdan, onlayn tarzda pensiyani naqd shaklga o‘tkazishlari mumkin. Buning uchun Pensiya jamg‘armasining tuman (shahar) bo‘limiga murojaat qilish talab etilmaydi. Kanalga ulaning👇👇👇 https://t.me/qashqadaryoviloyatadliya

Hashtags

Qashqadaryo.adliya.uz

@qashqadaryoviloyatadliya · Post #35645 · 26.02.2026 г., 10:41

#So'ragan_edingiz ‼️Pensiyani naqd shaklga o‘tkazish xizmati my.gov.uz orqali ishga tushirildi Pensiya oluvchilar uchun yana bir qulay onlayn xizmat ishga tushirildi. Pensiya jamg‘armasi tomonidan my.gov.uzportali orqali pensiyani naqd shaklga o‘tkazish imkoniyati yaratildi. Endi fuqarolar uydan chiqmasdan, onlayn tarzda pensiyani naqd shaklga o‘tkazishlari mumkin. Buning uchun Pensiya jamg‘armasining tuman (shahar) bo‘limiga murojaat qilish talab etilmaydi. Kanalga ulaning👇👇👇 https://t.me/qashqadaryoviloyatadliya

Hashtags

Qashqadaryo.adliya.uz

@qashqadaryoviloyatadliya · Post #35590 · 24.02.2026 г., 04:25

#So'ragan_edingiz ❗️Elektron raqamli imzo kalitining paroli yo‘qolib qolgan taqdirda, uni tiklash uchun e-imzo.uz sayti orqali parolni tiklash mumkin. Bunda, murojaat qilinganidan so‘ng belgilangan telefon raqamiga elektron raqamli imzo kalitining paroli qayta yuboriladi. 📎Mavzuga doir qo'shimcha ma'lumotlar: 🟣Elektron raqamli imzoni olish tartibidan xabardormisiz? Kanalga ulaning👇👇👇 https://t.me/qashqadaryoviloyatadliya

Hashtags

Uzbekneftgaz | Расмий канал

@ao_uzbekneftegaz · Post #11372 · 21.02.2026 г., 03:59

#So‘ragan_edingiz Xabaringiz bor, "O‘zbekneftgaz" AJ Boshqaruv raisi tomonidan joylarda ishchi-xodimlar bilan o‘tkazilgan samimiy va ochiq muloqotlar natijasida Telegramda maxsus chat-bot ishga tushirilgan edi. Mazkur chat-bot orqali kelib tushayotgan savol va murojaatlar mas’ullar tomonidan ko‘rib chiqilib, ularga atroflicha javoblar taqdim etilmoqda. 👇Bizni kuzating 🌐web-sayt | 📹instagram|💬telegram | 📺youtube | 💬facebook

Hashtags

Uzbekneftgaz | Расмий канал

@ao_uzbekneftegaz · Post #11368 · 20.02.2026 г., 10:00

#So‘ragan_edingiz Xabaringiz bor, "O‘zbekneftgaz" AJ Boshqaruv raisi tomonidan joylarda ishchi-xodimlar bilan o‘tkazilgan samimiy va ochiq muloqotlar natijasida Telegramda maxsus chat-bot ishga tushirilgan edi. Mazkur chat-bot orqali kelib tushayotgan savol va murojaatlar mas’ullar tomonidan ko‘rib chiqilib, ularga atroflicha javoblar taqdim etilmoqda. 👇Bizni kuzating 🌐web-sayt | 📹instagram|💬telegram | 📺youtube | 💬facebook

Hashtags

Uzbekneftgaz | Расмий канал

@ao_uzbekneftegaz · Post #11363 · 20.02.2026 г., 04:11

#So‘ragan_edingiz Xabaringiz bor, "O‘zbekneftgaz" AJ Boshqaruv raisi tomonidan joylarda ishchi-xodimlar bilan o‘tkazilgan samimiy va ochiq muloqotlar natijasida Telegramda maxsus chat-bot ishga tushirilgan edi. Mazkur chat-bot orqali kelib tushayotgan savol va murojaatlar mas’ullar tomonidan ko‘rib chiqilib, ularga atroflicha javoblar taqdim etilmoqda. 👇Bizni kuzating 🌐web-sayt | 📹instagram|💬telegram | 📺youtube | 💬facebook

Hashtags

Uzbekneftgaz | Расмий канал

@ao_uzbekneftegaz · Post #11358 · 19.02.2026 г., 11:08

#So‘ragan_edingiz Xabaringiz bor, "O‘zbekneftgaz" AJ Boshqaruv raisi tomonidan joylarda ishchi-xodimlar bilan o‘tkazilgan samimiy va ochiq muloqotlar natijasida Telegramda maxsus chat-bot ishga tushirilgan edi. Mazkur chat-bot orqali kelib tushayotgan savol va murojaatlar mas’ullar tomonidan ko‘rib chiqilib, ularga atroflicha javoblar taqdim etilmoqda. 👇Bizni kuzating 🌐web-sayt | 📹instagram|💬telegram | 📺youtube | 💬facebook

Hashtags

Uzbekneftgaz | Расмий канал

@ao_uzbekneftegaz · Post #11351 · 19.02.2026 г., 06:31

#So‘ragan_edingiz Xabaringiz bor, "O‘zbekneftgaz" AJ Boshqaruv raisi tomonidan joylarda ishchi-xodimlar bilan o‘tkazilgan samimiy va ochiq muloqotlar natijasida Telegramda maxsus chat-bot ishga tushirilgan edi. Mazkur chat-bot orqali kelib tushayotgan savol va murojaatlar mas’ullar tomonidan ko‘rib chiqilib, ularga atroflicha javoblar taqdim etilmoqda. 👇Bizni kuzating 🌐web-sayt | 📹instagram|💬telegram | 📺youtube | 💬facebook

Hashtags

Uzbekneftgaz | Расмий канал

@ao_uzbekneftegaz · Post #9288 · 16.07.2025 г., 11:05

#So‘ragan_edingiz Elektr va gaz sarfi belgilangan meʼyordan oshsa ham kompensatsiya olish mumkinmi? Nima uchun ariza rad etiladi? Ijarada yashovchlarga ham kompensatsiya to‘lanadimi? Ijtimoiy tarmoqlar orqali elektr va gaz uchun kompensatsiya to‘lash bilan bog‘liq eng ko‘p berilayotgan savollarga mutaxassislardan javob. 👇Bizni kuzating: web-sayt | instagram | telegram | youtube | facebook

Hashtags

Til va adabiyot ta’limi

@TAT_jurnal · Post #1860 · 24.05.2025 г., 04:57

#So'nggi_qo'ng'iroq "Oq yo'l, aziz bitiruvchilar!" ✅ Ayni vaqtda mamlakatimizning barcha umumtaʼlim maktablarida “Ilm – eng buyuk sharaf!” shiori ostida “Soʻnggi qoʻngʻiroq” tadbirlari boʻlib oʻtmoqda. ✅ Joriy yilda respublikamizdagi mavjud 10 146 та umumta‘lim maktabining 9-sinfini 632 946 nafar, 11-sinfini 451 073 nafar oʻquvchi tugatmoqda. 👉 Maʼlumot uchun: joriy oʻquv yili yakuniga koʻra, aʼlo bahosi va namunali xulqi bilan oʻrnak koʻrsatgan 14 041 nafar 11-sinf bitiruvchisi (2 475 ta kumush va 11 566 ta oltin) maktabning oltin va kumush medallari bilan taqdirlanadi. 🌐Sayt ✈️Telegram ✅Murojaat ♾Muhokama

Hashtags

Muloqot.tv

@muloqottvofficial · Post #1661 · 21.11.2025 г., 07:35

#so'rovnoma ⚡️Telefoningiz ikki kunga o'chib qoldi. Sizdan birinchi bo'lib kim xabar oladi? 📹 Sizning fikringiz" loyihasi 2-soni. Fikrlarimizni izohlarda yozib qoldiramiz! ▶️Rasmiy telegram kanalimizga obuna bo'ling: https://t.me/muloqottvofficial

Hashtags

ПредишнаСтр. 1 от 3Следваща