Почти месяц не было статей — это не специально, а потому что запланированная статья про умные колонки отложена из-за неготовности некоторых помещений в квартире. Но stay tuned, а пока расскажу про не менее забавную вещь — голосовую платформу Сбера и устройство SberBox, которое ко мне попало.
#gadgets#dev#tech
https://teletype.in/@clockstackwheels/sberbox
#0G🚀 looks primed for a MASSIVE breakout!
A powerful bullish structure is forming, with PoC + Ichimoku acting as rock-solid support. The sharp bounce from the trendline signals strong buyer interest, and volume is building with momentum.
⚡️ If this pressure continues, a strong bullish rally could ignite anytime.
https://x.com/CryptoBull_360/status/2023779540385087534?s=20