Осенью с коллегой выступаем на DotNext. В прошлом году впервые побывал на такой мощной айтишной конфе, как участник, а вот теперь ещё и как спикер поеду.
Пройдёт в Москве 15-16 сентября. Рассказывать будем про применение DDD на практике — тема для замороченной энтерпрайз-разработки в больших корпорациях.
Вряд ли многие из вас ходят на дорогие айти конференции, даже онлайн. Но если кто-то будет — заходите к нам на доклад, задавайте вопросы.
https://dotnext.ru/
#dev
🫣Windows 11 2001-yilda qanday ko'rinishga ega bo'lardi
📅 Agar Microsfot Windows 11 ni 22 yil oldin ishlab chiqqanida taxminan uning dizayni shu ko'rinishda bo'lardi.Bu siz uchun hunuk ko'rinishi mumkin ammo ushbu dizayn 2001-yil uchun supper!
Reaksiyani mazasini qochiramiz 🔥
🌐Birinchi raqamli Windows Blog | #windows11
🫣Windows 11 2001-yilda qanday ko'rinishga ega bo'lardi
📆 Agar Microsfot Windows 11 ni 22 yil oldin ishlab chiqqanida taxminan uning dizayni shu ko'rinishda bo'lardi.Bu siz uchun hunuk ko'rinishi mumkin ammo ushbu dizayn 2001-yil uchun supper!
👉🏼Birinchi raqamli Windows Blog | #windows11
🫣Windows 11 2001-yilda qanday ko'rinishga ega bo'lardi
📆 Agar Microsfot Windows 11 ni 22 yil oldin ishlab chiqqanida taxminan uning dizayni shu ko'rinishda bo'lardi.Bu siz uchun hunuk ko'rinishi mumkin ammo ushbu dizayn 2001-yil uchun supper!
👉🏼Birinchi raqamli Windows Blog | #windows11