Посмотрел тут Форсаж 9. Это просто пипец, фильм настолько далеко уходит за пределы suspension of disbelief, мне кажется, даже люди, которые не знают школьную физику и в целом имеют мало представления об устройстве окружающего мира, даже они сидели с фейспалмом. Вин Дизель, похоже, просто вдоволь постебался над зрителями.
Нашёл крутой фанатский постер на эту тему.
#fiction
#QI/USDT analysis :
#QI has broken out and successfully retested the previous swing high resistance. The price is currently finding support at this zone. It is anticipated that the price will bounce back from here and test previous highs.
TF : 1W
Entry : $0.01650
Target : $0.03380
SL : $0.01080
#QI
https://www.binance.com/en/trade/QI_USDT
Buying Zone 195-200
Sell
🤑 220
🤑 250
🤑 250-280
🤑 280-310
🚀 310-350 & above
Currently facing R if broken x2
we can expect
Bullish above 178🔼
Death zone below 178🔽
#QI👈
Call given here
Hit 52 fourth selling range
Target 1 to 4 done ✅
57% safe profit
If you invested 1 btc it's now 1.57 btc now 🤑🤑
Signal before pump @ low level
Always trade with us for max profit 😊🤑💃
We are best pump tracker 🤑
👀#ATA#FIO#GTC#NTRN#PHB#QI#RDNT#BNB Binance Will Extend the Monitoring Tag to Include ATA, A2Z, FIO, GTC, NTRN, PHB, QI & RDNT on 2026-03-13 RDNTUSDT: 0.00571 #Binance#announcement