TGTGInsighttelegram intelligenceLIVE / telegram public index
← GitHub Trends

TGINSIGHT SIMILAR POSTS

Find similar content

Source channel @githubtrending · Post #14743 · May 23

#javascript#ecmascript_proposals#es2015#es2019#es6#es7#esnext#javascript#js#polyfill#ponyfill#promise#proposal#proposals#shim#symbol#weakmap core-js is a modular JavaScript library that provides polyfills for modern ECMAScript features up to 2024, including promises, symbols, collections, iterators, typed arrays, and many web standards like URL and structuredClone. It lets you use new JavaScript features in older browsers by loading only the needed parts without polluting the global namespace. It integrates well with tools like Babel and swc for optimized polyfilling. This helps you write modern, compatible code that runs smoothly across different environments, improving development efficiency and user experience. You can customize polyfill usage and even build your own tailored version for your project. https://github.com/zloirock/core-js

Results

26 similar posts found

Search: #seedream

当前筛选 #seedream清除筛选
Eco.Synapse ❀ Нейросети

@ecosynapse · Post #2449 · 12/18/2025, 11:51 AM

💚💚💚💚💚 ⭐️ ⭐️ ⭐️ 💚💚💚 Всё чаще хочется 💚💚 🪰 просто показывать 💚💚 картинки — без долгих 💚💚 описаний и призывов. ⭐️ Для вдохновения 🦋 🐸 Нейросети выросли на наших глазах. Рамки растворились. Творим! ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ #seedream

Hashtags

Я к тебе с обратной связью по Seedream 4.0. Он хорош) но не отменяет нано банану просто более дерзкий. И не без косяков. 1. Большее разрешение — 4К 2. Вообще нет цензуры (тут и письки, и сиськи, и копирайт-персонажи) Из минусов: бывает артефачит неприятно, бывает возвращает без изменений и иногда руки корёжит. А так прик — такой банана без кожурки.🍌 #seedream | AcidCrunch

Hashtags

Freepik встроил Seedream 4.0 — теперь доступна генерация в 2K и 4K, с несколькими референсами и пакетной выдачей картинок. Там говорят убийца бананов вышел Seedream 4.0 затещу завтра. Связь! #seedream | AcidCrunch

Hashtags

Eco.Synapse ❀ Нейросети

@ecosynapse · Post #2350 · 09/19/2025, 10:58 AM

Что ни день, то новая нейронка. И новая любовь! 🥰 Seedream 4.0 в 🔰 на безлимите — это топчик! А в 🔰 — и того лучше! Но уже за токены. От души порисовала и готовлю несколько серий фото 🖼🖌 〰️〰️〰️〰️〰️ 🌸 Кстати, хорошие новости: ребята из Higgsfield AI продлили акцию до 22 сентября. #seedream#higgsfield

PreviousPage 1 of 3Next