TGTGInsighttelegram intelligenceLIVE / telegram public index
← Newlearnerの自留地

TGINSIGHT SIMILAR POSTS

類似コンテンツを探す

ソースチャンネル @NewLearnerChannel · Post #14708 · 9月9日

#APPLE 🍎Apple 2025 秋季发布会看些啥?—— 自留地 の 前瞻盘点 明天凌晨,一年一度的阿果秋季春晚又要来了。老规矩,结合此前种种爆料和信息,我们一起来盘点一下今年可能的看点 📱iPhone 17 系列 - A19 系列处理器 - 推出全新 Air 系列,主打 5.5mm 超薄机身,配备「药丸」后摄模组,预计搭载 12GB RAM、Apple C1 调制解调器和 6.6 英寸显示屏 - Air 首发或暂无国行,因其大概率仅支持 eSIM,需等 eSIM 政策落地 - Pro 系列将采用半玻璃半铝的设计,其中玻璃区域用于 MagSafe 充电,后背还将采用巨大摄影头模组 - Pro 系列有望搭载 A19 Pro 处理器,以及全 48MP 后置三摄 / 最高 8 倍光学变焦 - Pro 机型将提供橙色、深蓝色、灰色、白色和黑色机型 - 数字版将迎来 6.3 英寸显示屏、A19 处理器以及「小药丸」后摄模组,有望带来 ProMotion 功能 - 将采用均热板等手段,进一步改善 iPhone 散热问题 📸 今年升级的亮点,我觉得除了推出轻薄 SKU 取代了 Plus 系列之外,依然是影像。随着国产 Android 品牌以及三星等竞品的不断发力,光学长焦等手机相机体验越来越好,Apple 这几年感受到了压力。去年使得 Pro 和 Pro Max 在影像功能上做到了对等,今年很高兴看到模组增大的同时,有新的功能和变化 像素提升、光学倍数增加,都是我们喜闻乐见的,拍演唱会等场景可以排上大用场。但是,正如我去年说的那样,我们也应该拥有一个「专业模式」来充分发挥这些硬件的实力。此外,对于日常用的中焦焦段的选择,Apple 应该有自己的思考 🧠 去年以为 Apple Intelligence 会在过去的这一年大展拳脚,但其实 Apple 还是在做底层的框架协议,至于落地一直传闻想要通过合作或者收购其他 LLM 来实现。我能理解 Apple 站到了一个十字路口,下一步选择很重要。但去全球化日益明显的今天,Apple Intelligence 在各国的落地也受到诸多法律和监管方面阻碍 从我个人的角度来看,对 Apple Intelligence 的需求也不是太强烈,日常主要还是以电脑使用为主。因此,今年也不排除会继续选择国行。最后,eSIM 或许是接下来一年每个人都要考虑的问题,如果新机真的大规模砍掉双 nano-SIM 卡,变为单卡 + eSIM 的模式,应该怎么处理自己目前的多卡问题 ⌚️Apple Watch 系列 - Apple Watch Ultra 3 将搭载全新 S11 芯片,并支持 5G 网络连接,保留卫星通信功能,略微增大屏幕尺寸 - Apple Watch Series 11 预计延续 Series 10 的设计语言 - Apple Watch SE 3 也可能获得升级,重点是升级芯片 - 目前尚不清楚是否会引入血压监测功能 🎧AirPods - AirPods Pro 3 有望在下半年发布 - 有望取消背部的传统实体配对按键,同时为充电盒正面引入触控操作区 - 耳机盒将变得更小 - 引入心率监测、体温监测等健康功能 - 实时翻译功能可能无法随硬件首发一同提供 之前通过 AC+ 更换的越南产 AirPods Pro 一代,已经快要罢工了,因此我迫切地等待第三代的发布 👀 今年的传闻大致如上所述,期待 iPad 和 Mac 更新的朋友或需要等更迟一些的发布会了。随着年龄增长,逐渐发现即便如 Apple 这样的品牌,也不能做对、做好每一件事,黄金时期的发展掩盖了很多问题,一旦停滞进入瓶颈期便暴露无遗。不管怎样,我还是很怀念那个爆料没有这么发达、发布会还是实时直播的年代 🔗 附上一些国内外媒体长文前瞻:Bloomberg | 9to5Mac | MacRumors | The Verge | sspai * 以上所有前瞻信息来自网络和爆料人,均在早晚报出现过,不一一列举来源。请以最终发布会结果为准,欢迎大家届时进群 @NewlearnerGroup 和我们一同观看 🍿️ 频道:@NewlearnerChannel

Hashtags

結果

24件の類似投稿が見つかりました

検索: #bootcamp

当前筛选 #bootcamp清除筛选
Американський 🚀 піхотинець

@usinfantryman1 · Post #19512 · 2026/01/26 11:02

Колись навчили мене такому: берете 10-15 королевських фініків, кладете їх в зіп-пакет, обережно випускаєте з нього все повітря яке змодете, щоб місця меньше займав, і кладете його в ще один такий самий зіп-пакет та теж повітря випускаєте. Кидаєте цей скарб собі в підсумок, кишеню, наплічник, чехол гідратора... Тепер у вас завжди є трошки їжі, яка не псується в принципі, вона калорійна, поживна, корисна для нервової системи. Костомашку від фініка можна не викидати, а коли захочеться пити тримати її в роті, щоб слина виділялася. Також це якимось дивним чином не дає заснути, коли треба виконувати суворий наказ "спостерігайте", щоб не прогавити щось важливе, чи то на СПшці чи перед стрімами на моніторах, коли двіжу немає а енергоси та кава вже скінчилися... #bootcamp Американський піхотинець

Hashtags

Американський 🚀 піхотинець

@usinfantryman1 · Post #19370 · 2025/10/01 15:41

Коротенький список того, що МАЄ бути в аптечці військового. 1. Турнікет САТ (2 шт); 2. Ізраїльський бандаж (2 шт); В. Гемостатичний бинт Quikclot Combat Gauze (2 шт); 4. Марлевий бинт (2 шт); 5. Голка декомпресійна; 5. Оклюзійна наліпка (2 шт); в. Картка пораненого; 7. Термоковдра; 8. Ножиці атравматичні; 9. Назофарингеальний повітропровід (+лубрикант); 10. Військовий набір пігулок Мелоксікам 15 мг. (знеболення) Парацетамол 500 мг х 2 табл. (знеболення, протизапальне) Моксифлоксацин 400 мг. (антибіотик широкого спектру) 11. Маркер; 12. Рукавиці медичні (2 пари). Це такий собі мінімальний набір того, що ПОВИННО бути в аптечці, його можна та треба розширювати, особливо за рахунок додавання турнікетів, широкого бандажа, хімічних ліхтариків, специфічних медикаментів для особистого використання через ті чи інші обставини, тощо. Окремо хочу додати, що турнікети краще всього носити в підсумках, розташованих так, щоб до них був доступ обома руками. Без підсумка на велкро панелі турнікета постійно потрапляє сміття, пісок та бруд, що негативно впливає на його работосппрможність. Плівочну паковку на турнікетах САТ НЕОБХІДНО зняти, а турнікет скласти в підсумок таким чином, до якого вас привчили ваші медики і власні тренування. Необхідно з певною періодичністю перевіряти наявність та стан комплектації аптечок у особового складу, з метою своєчасного усунення недоліків. - я коли цю фразу формулював, відчув як мої погони чешуться.🤣😅 Окремо хочу зазначити, що 2 турнікети - це абсолютний мінімум, рекомендована ж кількість турнікетів для бійця на ЛБЗ 4-5 шт. Сподіваюся, що не треба пояснювати чому. #bootcamp Репост зробіть, будь ласка. Американський піхотинець

Hashtags

Американський 🚀 піхотинець

@usinfantryman1 · Post #19266 · 2025/08/08 11:33

Важливе нагадування. Якщо ви це читаєте, то будь ласка проведіть повну інспекцію свого захисного спорядження, приділяючи особливу увагу велкро панелям, фастексам та іншим пластиковим деталям. Велкро панелі постійно забиваються рослинністю, болотом, пилом, брудом, піском та поступово перестають "тримати на повну силу", їх необхідно інколи чистити. Через перепади температури та навантаження, навіть найякісніша пластикова фурнітура трісуається, ламається та виходить з ладу. Завчасно поміщений дефект фастексу, тріщина чи злам дасть вам змогу замовити та замінити цю деталь, а не "ліпити" все на скотч, дроти та паракорд... я сам неодноразово це робив, знаю, про що говорю. Зробіть також ревізію аптечок та УСІХ засобів які там знаходяться. Якщо ви носите турнікети на спорядженні, без підсумків, то раджу приділяти увагу їм та їх велкро панелям, такі є на САТ, SAM, Січ та Дніпро... Бруд, пісок, рослинність перешкоджають нормальній роботі чіпляючих поверхонь велкро панелей. Перевірили себе - перевірте своїх підлеглих та побратимів. Робіть це з необхідною періодичністю, це дисципліна та частина пасивної колективної безпеки підрозділу. #bootcamp Американський піхотинець

Hashtags

Американський 🚀 піхотинець

@usinfantryman1 · Post #18928 · 2025/05/05 16:11

Магазини для Вашої зброї. Дуже часто я чую запитання про те, скільки магазинів потрібно мати з собою на виході. І питання це як на мене доволі цікаве, виходячи з того, що на РАО видають штатних 4 шт для штурмових гвинтівок. Спеціалістам, які працюють з великокаліберною зброєю .50BMG, .375CT, .408CT і .338 LM достатньо мати максимум штатну кількість споряджених магазинів на один вихід. Я власне брав з собою на один вихід з .338LM 60 набоїв і цього не просто достатньо, а з головою достатньо. Бо кількість пострілів невелика. Для гвинтівочних калібрів 7,62х54R та 7,62х51 ситуація трохи інша. На середніх відстанях в якості марксменів витрати набоїв зростають кратно. Тож мати при собі меньш ніж 120-150 набоїв безглуздо. Звісно потрібно щоб вони були споряджені в магазини, щоб не витрачати час на їх спорядження (з урахуванням того, що ці набої знаходяться в пачках без касет і доводиться споряджати поштучно). Тож для 7,62х51 потрібно мати 6 чи 7 магазинів на 20 набоїв і 1 чи 2 на 10 (чи 3-4 на десять і на 5-6 на 20). Десятки потрібні там, де довгий магазин на 20 буде заважати стійкому положенню зброї ( наприклад при використанні коротких сошок). СВДшнікам пощастило меньше, бо магазини лише на 10 набоїв. Тож майте хоча б 8 шт. Для штурмових гвинтівок ситуація проста: майте стільки споряджених магазинів, скільки зможете носити і зручно розмістити на Вашому РПС чи плиті. Особливо ті, хто штурмує позиції і має штурмову гвинтівку типу АК. Набої 5,45х39 чи 7,62х39 ідуть без касет в пачках, де вони в свою чергу розташовані в шаховому порядку. Тож заряджати їх в бойовій обстановці буде вкрай незручно. Навіть якщо Ви візьмете додаткові набої розсипом, Вам доведеться споряджати їх у магазин по одному. Тож мати мінімум 9 магазинів це не розкіш, а необхідність. Для штурмових гвинтівок М4 (Grot, AR-15 і тд) в калібрі 5,56х45 правило теж саме. Хоча і набої М855 чи NR677 споряджені в касети і комплектуються speedloader, Ви збережете свій час маючи додаткові споряджені магазини. А під час бою час - Ваше життя. Тож мати 9, 11 чи 13 споряджених магазинів це необхідність. Мій комплект для AR-15 на світлині: 10 магазинів по 30 набоїв та 1 на 60 набоїв. P.S Не пройо….буйте касети від набоїв 5,56х45. Якщо Ви отримаєте ці набої насипом- Ви зможете спорядити їх в касети власноруч. І тоді споряджати магазини з касет за допомоги speedloader буде і зручніше і набагато швидше. (с) Сергій Шкаберда #bootcamp Про "розсипуху" в наплічнику, в пачках чи пляшках, думаю не варто пояснювати, але все ж таки напишу наступне: БК буває мало, або дуже мало... тому, мати певну кількість набоїв в упаковці, чи без неї з собою, для спорядження пустих магазинів, так само важливо, як і мати повні магазини. Американський піхотинець

Hashtags

Американський 🚀 піхотинець

@usinfantryman1 · Post #18815 · 2025/04/03 14:18

Про важливе, але не завжди очевидне. Це не тільки моя думка, але я цілковито її підтримую. Якщо ваша "робота" в ЗСУ включає в себе ведення прицільного вогню зі стрілецької зброї, (та тої для пострілу з якої потрібне плече та "вкладка") то я не раджу носити турнікети на плечевих лямках вашого броніка - плитника. Вони, в більшості випадків, будуть заважати нормально "вкладатися" у зброю, стануть чіплятися за ремінь вашої зброї, спричинять дискомфорт, якщо доведеться нести на собі рюкзак, тощо. Вцілому, хочу нагадати, що якщо мова ведеться про медичне спорядження то критично важливо розуміти наступне: у всіх людей вашого підрозділу - групи воно повинно бути розташовано абсолютно ідентично на тілі та спорядженні. Щоб КОЖЕН хлопець міг в абсолютному хаосі та темряві знайти у побратима його кровоспинні засоби та застосувати їх. Впроваджуйте СТАНДАРТИ підрозділу та коллективу. Пам'ятайте про КОЛЛЕКТИВНУ БЕЗПЕКУ, бо це критично важливі моменти. Якщо ви на керівній посаді, то почніть з себе а далі впроваджуйте єдиний стандарт для усіх ваших підлеглих, але пам'ятайте, що саме ви маєте бути ПОСТІЙНИМ взірцем для них. #bootcamp Американський піхотинець

Hashtags

Американський 🚀 піхотинець

@usinfantryman1 · Post #18812 · 2025/04/02 16:50

ПРО НІЧНІ КАМЕРИ ТА ПРИЛАДИ НІЧНОГО БАЧЕННЯ ДЛЯ АВТО В першу чергу я хочу пояснити наступне — нічні камери з моніторами не працюють без інфрачервоної підсвітки, на відміну від сучасних ПНБ. Всі прилади нічного бачення 2го та вище поколінь: PVS-7, PVS-14, пара PVS-14, PVS-30, 31, GPNVG-18... працюють без ІЧ, за рахунок підсилення навколишніх джерел світла: зорі, місяць, інші джерела залишкового світла, але, для кращої якості та нормального обзора добре мати можливість вмикати інфрачервону підсвітку на авто, яка була б правильно налаштована і зорієнтована так, щоб її не було видно за енну кількість метрів стороннім особам в ПНБ. Ви не пересуваєтесь вночі під ПНБшками на великій швидкості, бо вам треба бачити хоча б щось. І часто-густо ви їдете по тим маршрутам які вам добре відомі, ви знаєте де вирви, де щось лежить, де там ями, де якась болванка застрягла, а де хтось взагалі роззувся та загубив гуслі, плюс техніка знищена на узбіччі стоїть... Бувають ситуації, коли взагалі ні чорта не видно: бо туман, немає зірок, їде дощ, погода треш - саме тут в нагоді стають фари ІЧ підсвітки. Необхідно розуміти, що всередині авто, не має бути світла взагалі, для того, щоб ПНБ працював нормально, а ваші очі не втрачали аккомодацію. Якщо є можливість то встановлюйте так званий "kill switch" який "вбиває" все світло взагалі, тобто ви переходите в режим повного світломаскування, одягаєте прилад нічного бачення і їдете. Не має можливості встановити цей вимикач - картонка, ганчірки, фарба, все що завгодно, щоб прибрати світло. При необхідності, на деякий час, вмикаєте інфрачервоні ліхтарі, які налаштовані так щоб світили тільки на дорогу – не в небо, не в посадку, не як дальнє світло, ні – тільки як на дорогу, і їдете. Не важливо чи буде це білий фосфор чи зелений. Важливе покоління та "класність" приладу нічного бачення. Що критично важливо — це буде монокуляр чи бінокуляр. З бінокуляром їздити набагато простіше та зручніше. Звичайний монокуляр PVS-14 і PVS-7 (хоча це гібрид такий собі) дають кут огляду 40 градусів, і монокартинку. Ви не бачите "глибини" та не "розумієте" відстані до об'єктів. 30ка чи два 14тих у вас на очах, через спеціальний міст, дають картинку 50 градусів, плюс ви бачите глибину, бо стереокартинка. GPNVG-18 дає панораму на 120 градусів. Абсолютно прекрасна річь але дуже дорога, дуже мало в кого є. Чи можна використовувати камери з монітором і з підсвіткою — так, але тільки як "костиль". Ви маєте розуміти що монітор світиться, в ньому нормально ні чорта не видно, покрутити змонтованою камерою не вийде, часто присутня затримка. Та інші веселощі: акомодація ваших очей буде страждати від монітору, ви будете гратися з регулюванням яскравості, тощо. А якщо щось станеться ви лишитесь абсолютно сліпі бо у вас немає ПНБ. Це критично важливо розуміти. При поганій погоді, при болоті камери заліплює багном так, що ви будете кожні 300-400 метрів ставати і все це мити - чистити - протирати. Ще один нюанс – не можна користуватись інфрачервоною самих ПНБ коли ви сидите в авто. Інфрачервона підсвітка буде віддзеркалюватись вам в очі, через скло, будете сліпити себе самі, ні чорта не будете бачити. Товщина скла в принципі не має значення якщо інфрачервона підсвітка винесена за межі вашого авто. Як ви думаєте їздять броньовані хамві та інші тактичні транспортні засоби, MRAPиі тд. У них є або інфрачервона підсвітка або спеціальні фари які світять тупо вниз і ви можете таким чином їздити через безкрайнє бездоріжжя бімбаса... Вийшло трошки сумбурно, але має бути зрозуміло. #bootcamp Американський піхотинець

Hashtags

Американський 🚀 піхотинець

@usinfantryman1 · Post #18586 · 2025/02/10 17:21

Нагадування. Якщо ви це читаєте, то будь ласка проведіть повну інспекцію свого захисного спорядження, приділяючи особливу увагу велкро панелям, фастексам та іншим пластиковим деталям. Велкро панелі постійно забиваються рослинністю, пилом, брудом, піском та поступово перестають "тримати на повну силу", їх необхідно інколи чистити. Через перепади температури та навантаження, навіть найякісніша пластикова фурнітура ламається та виходить з ладу. Завчасно поміщений дефект фастексу, тріщина чи злам дасть вам змогу замовити та замінити цю деталь, а не "ліпити" все на скотч, дроти та паракорд. Зробіть також ревізію аптечки та УСІХ засобів які там знаходяться. Якщо ви носите турнікети на спорядженні, без підсумків, то раджу приділяти увагу їм та їх велкро панелям, такі є на САТ, SAM, Січ та Дніпро... Бруд, пісок, рослинність перешкоджають нормальній роботі чіпляючих поверхонь велкро панелей. Перевірили себе - перевірте своїх підлеглих. Робіть це з необхідною періодичністю, це дисципліна та частина пасивної колективної безпеки підрозділу. #bootcamp Американський піхотинець

Hashtags

Американський 🚀 піхотинець

@usinfantryman1 · Post #18424 · 2025/01/14 17:37

Колись навчили мене такому: берете 10-15 королевських фініків, кладете їх в зіп-пакет, обережно випускаєте з нього повітря, щоб місця меньше займав, і кладете його в ще один такий самий зіп-пакет та теж повітря випускаєте. Кидаєте цей скарб собі в підсумок, кишеню, наплічник, чехол гідратора... Костомашку від фініка можна не викидати, а коли захочеться пити тримати її в роті, щоб слина виділялася. Також це якимось дивним чином не дає заснути, коли треба виконувати наказ "спостерігайте", щоб не прогавити щось важливе... Або стріли нічні дивитися, коли двіжу немає а енергоси та кава скінчилися... Тепер у вас завжди є трошки їжі, яка в принципі не псується, калорійна, поживна, корисна для нервової системи, тощо. #bootcamp Американський піхотинець

Hashtags

NISNEVICH

@Whyhet · Post #6364 · 2024/09/11 11:48

Да-да, я все еще готовлю для вас мой буткэмп, который начнется уже 16 сентября. Знаю, что многим важно понять, что же именно будет, так что рассказываю. Главное, на чем хочется сделать упор — это практические советы. И много-много вдохновляющих примеров. В карточках, собрала темы всех лекций, а также список того, без чего мы прекрасно обойдёмся на буткэмпе. А для уже записавшихся, напоминаю про анкеты на почте – я их отправляю в ручном режиме, поэтому новозаписавшиеся будут получать их вечером. Если вы записались, день прошел, а анкеты нет - пните нас здесь. #bootcamp

Hashtags

NISNEVICH

@Whyhet · Post #6353 · 2024/09/09 14:02

А для тех, кто не знает, что за анкеты, рассказываю. Собрала по пунктам всё самое важное. В курсе будет сразу два формата: буткэмп и менторство, из которых вы можете выбрать более подходящий под ваши задачи. Буткэмп: • точечная теоретическая база по работе с контентом • механики для поиска релевантных источников, тем и углов • инструменты для работы с разными жанрами и форматами (от TG постов до YouTube сценариев) • разберём, как сформировать запоминающийся Tone of Voice • приемы для увеличения количества комментариев и репостов Всё это в виде 6 лекций, на которых будет не только теория, но и практика. Ведём лекции мы вместе с Сончи Уточкиной. Менторство: • всё тоже самое, что есть в буткэмпе, но с углублением под ваш личный запрос и тему • разберём вашу аудиторию, подготовим Tone of Voice, займемся формированием контент-плана Менторство – это личные созвоны со мной, где мы вдвоём работаем над вашим проектом. И здесь также есть опции по времени: интенсив за 1 неделю или наставничество в течении месяца. Старт 16 сентября💙 Все подробности и запись на сайте: https://nisnevich.pro/ #bootcamp

Hashtags

NISNEVICH

@Whyhet · Post #6332 · 2024/09/04 14:20

Очень жду уже запуска нашего с Сончи буткэмпа, а пока расскажу для кого этот курс. Если по порядку: • авторы блогов (и не только о моде) • контентменеджеры и сммщики • сотрудники блогеров и блогеских агентств • журналисты и редакторы • те, кто планирует запустить большой формат (Youtube), но не знает, как подступиться к длинному сценарию И, конечно, для всех тех кто только собирается освоить эту или смежную профессию. Потому что понимание, как работает контент ещё не вредило ни одному проекту, это уж точно. Знаю, цели и задачи у вас могут быть разные, как и уровень знаний. Поэтому в зависимости от того, как "глубоко" вы хотите погрузиться, можно выбрать: • формат буткэмпа (интенсивные онлайн-лекции) • формат личного менторства (кол-во дней также можно выбрать) Ну и пока я это готовлю, где-то внутри немного завидует юная Лана из прошлого, которая частенько получала от редакторов тексты полностью перечеркнутые красным. Но нынешняя Лана в большом предвкушении от возможности поделиться своим опытом и навыками 💙 Старт 16 сентября Все подробности тут: https://nisnevich.pro/ #bootcamp

Hashtags

NISNEVICH

@Whyhet · Post #6321 · 2024/09/03 09:54

А вот, кстати, как проходил наш прошлый буткэмп. В мае небольшой группой мы два дня интенсивно разбирали всё, что может быть связано с контентом: от того, где искать крутые источники, до текстовых формул, которые работают как в больших сценариях, так и в телеграм постах. Тогда же многие из вас писали, что хотели бы присоединиться в онлайне. Поэтому новый буткэмп мы вместе с Сончи будем вести полностью удалённо. Про курс я буду тут говорить ещё много, ну а пока велком на сайт за деталями и записью: https://nisnevich.pro/ #bootcamp

Hashtags

12
前へ1ページ / 2ページ中次へ