RetroPC | Necrenie
@necrenie · Post #20 · 2025. 10. 11. PM 08:13
Одна из первых версий теперь уже всеми признанного секвенсера Cubase. Точно работает на Win2k/XP #necrenie#win2k#downgrade#cubasehttps://www.necrenie.com/cubase-sx-1-02-demo
Hashtags
📎 Nomi:@kitoblarbot ⚙️ Dasturlash tili: Python (Aiogram) 👨🏻💻 Dasturchi:@LiderKoder 💰 Narxi: Shaxsiy loyiha 📝 Qisqacha ma'lumot: Siz izlagan kitoblarni topib beruvchi bot🙂 📚 Yo'riqnoma: Botga kirib kerakli kitob nomini yozasz #telegramBot#php#mysql#liderkoder#kitoblarbot
검색: #win2k
@necrenie · Post #20 · 2025. 10. 11. PM 08:13
Одна из первых версий теперь уже всеми признанного секвенсера Cubase. Точно работает на Win2k/XP #necrenie#win2k#downgrade#cubasehttps://www.necrenie.com/cubase-sx-1-02-demo
Hashtags