Shotacat shitty sketches(no way)
@shotacatshittysketches · Post #63 · 2019. 10. 24. AM 03:42
что-то красивенькое и спать #Narancia#Fugo#Bruno#Leone#Giorno#Mista <@Ginmumumu>
#foydali Sizlar uchun jamoa bilan online "e-tasbeeh" nomli tasbex yaratdik. Tasbex tortirshni bilmaydiganlar ham o'rganib olishlari mumkun🌝 P.S. Oson ko'ringani bilan, ancha ish yotibdi😅 👨💻Shakhzod, Sirojiddin va XursandDev#react 🔗Do'stlaringizga "forward" qilishni unutmang, zero ular salovat aytsa savobi sizga ham bizga ham inshaAlloh tegadi degan umiddamiz😇 👉e-tasbeeh