#FAKE
Ёлғон хабарларга ишониб ўз малумотларингизни фирибгарларга бериб қўйманг❗️
Шу каби ёлғон хавола орқалик кирганингизда сиздан телеграм дан келган код сўралади. Сиз кодни киритишингиз билан сизнинг телеграм профилингиз фирибгарларга ўтади ва контакт, гурухларга сизнинг номингизданёлғон хабарлар тарқатишади.
Огох бўлинг. Тасдиқланмаган хабарга ега хар хил бонус, конкурс ғолиби еканлигингиз ва хоказо шу каби алдовларга алданиб қолманг❌
♻️IT news | Tg Botskanalini kuzatib boring
Ну что господарыни, WIP по трейду с прекрасной художницей х- Birmit тг-Birmit мы ей Авис- DarkUrge из BG, у которой совершенно потрясный облик убийцы, а она нам нашего ОСа в шляпе #AlexGray
https://x.com/graykolori/status/1908201849833877868
Делаю одну из ОСов Агента №1 для булочек, вот вам обтягивающая шоко юбка👍🏿👍🏿👣👣👀 (возможно она хочет кого-то прирезать, но это неточно)
https://x.com/graykolori/status/1901658644942373215
#AlexGray
Принёс вам випку мамми Байо в тви, по концепту Гофы кста, надо её в мармосет и погнали, хотя я такой шейдер там может не выкручу... "несколько тянок +подписчики, несколько мужиков или монстров чистка от ботов"- вот и проверим #AlexGray
А вот и Ева подъехала... но она ещё в работе, хотя с позой я разобрался, так как человеку понадобилась красивая база как у 2B и ДРОН! ДРОН КАРЛ!😱 Ну а у вас сейчас что в работе? покидайте в коммы свои випки и каналы
#AlexGray