TGTGInsightаналитика telegramLIVE / telegram public index
Содержимое поста
Содержимое
Ош бўлади-ю, биз йўқ дермидик😃 Ўзи мазза қилиб шундай ўтириш керак. Фақат бу чойхонда доимги футбол, янги чиққан телефон, мошинани ранги, қизлани юриш-туриши, ким қачон уйланиши, кеча маҳаллада нима бўлгани ҳақидаги суҳбатлар бўлмайди.:) Аксинча китоблар, ёзувчилар ва илмий мавзудаги бахс-мунозаралар бўлади менимча. И это нормально😇 👉@kitoblog👈