Вміст поста
Кліматична зима 2025–2026 років добігає кінця, і вже можна обережно констатувати, що запланованого ворогом тотального апокаліпсиса внаслідок масштабних ударів у Києві не сталося. Та вона залишила на тілі української столиці глибокі рани. Удари ворога і зима оголили проблеми, про які місто воліло не говорити роками. Київ живе в режимі хронічної зношеності інфраструктури. Багато проблем почалося не сьогодні, і навіть не цієї важкої зими. Вони тягнуться роками, і ніхто їх не вирішує. ТЕКСТИ запропонували своїм столичним читачам оцінити, як Київ пережив зиму ракетних ударів і люті морози. Наше опитування не репрезентативне і не претендує на науковість. Але все ж воно дозволяє приблизно уявити, скільки людей залишилися без гарячої води (в деяких будинках її нема роками!), у скількох виникли проблеми з опаленням, скільки зіткнулися з поривами труб. Кияни також багато говорять про самоорганізацію і про те, як вона допомагала вирішувати все нові й нові проблеми. Але, на наше переконання, лише самоорганізацією все не вирішити. Чому - пояснюємо в нашому матеріалі